“Πάτρα Μεσάνυχτα Ακριβώς”, η ομαδική έκθεση πέντε ταλαντούχων φωτογράφων που απαθανατίζουν την πόλη και τους ανθρώπους της, την στιγμή που το ρολόι κτυπάει μεσάνυχτα ακριβώς.
Παύλος Τουλιάτος, Αντώνης Νταλάπας, Κατερίνα Κούτση – Μαρούδα, Μιχάλης Νικολάτος και Βασίλης Μαυρομίτης δίνουν την προσωπική τούς εκδοχή!
Τα εγκαίνια της έκθεση θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου, 8 το απόγευμα στο κεντρικό κατάστημα μας: Κορίνθου 252, Πάτρα. Η έκθεση θα διαρκέσει έως τις 7 Μαρτίου 2020
![](https://laifos.com/wp-content/uploads/2020/02/PROSKLHSHs-1-1024x629.jpg)